KROUŽEK KIN-BALLU

zveřejněno 14.9.2015

Jakožto jedna z pilotních škol kin-ballu nabízíme po roční přestávce opět kroužek kin-ballu. Ten je určen pro žáky 4. - 9. tříd. termín: každý pátek od 14 do 15 hodin. Cena kroužku 550,- Kč / pololetí. Tréninky povede Adéla Paurová, kin-ballová reprezentantka ČR! Nenechejte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Kin-ball je akční míčová hra. Byla vyvinuta v Kanadě pro sportovní potřeby dnešní doby. Je poměrně fyzicky náročná a přitom nevyžaduje dlouhý trénink, aby si člověk užil zábavu. Po 15 minutovém vysvětlení základních pravidel se dá začít hrát. Tím, jak se kinball trénuje častěji, tak se odkrývají další úrovně dovedností odpalu, orientace v prostoru a samozřejmě strategické uvažování. Jakmile jednou začnete a najdete si dobrý kolektiv tak už vás to nepustí :)

Přihlásit se můžete on-line na webuPřihlašování na ostatní kroužky již bylo prodlouženo do 18. září 2015.

 

ZŠ Bratranců Veverků