Informace k zimnímu soustředění žáků - hokejistů

zveřejněno 19.12.2016

KOMPLETNÍ INFO ZDE - OPRAVENÝ SEZNAM TRENÉRŮ

Vážení rodiče, velice se omlouvám, že dostáváte informace k teambuildingovému kurzu žáků - hokejistů až nyní. Veškeré další případné dotazy prosím směřujte na e-mail reditel@zsbrve.cz. Věřím, že již nedojde k žádnému dalšímu komunikančímu šumu. Děkuji za pochopení.

Leoš Šebela, ředitel školy 

TEAMBUILDINGOVÝ KURZ ŽÁKŮ - HOKEJISTŮ

Kurz je zaměřen na všeobecné sportovní a pohybové vyžití a další aktivity, které povedou ke stmelení kolektivu mladých hokejistů působících na naší škole. Aktivity povedou trenéři HC Dynamo a plně kvalifikovaní a aprobovaní učitelé tělesné výchovy, některé činnosti povede školní psycholožka. Žákům 1. – 4. tříd rozdá ředitel školy na horách pololetní vysvědčení.

Lyžařské vybavení a lyže nejsou povinné, program bude na místě přizpůsoben počasí a vybavení žáků. Boby či „lopaty“ (ne sáňky) jsou vítány. V případě, že dítě bude mít s sebou lyže, povinnou výbavou je helma, seřízené lyže - potvrzení o seřízení lyží odbornou firmou předá zákonný zástupce nejpozději v den odjezdu.

 

ZŠ Bratranců Veverků