Informace a pokyny k táboru s veverkami

zveřejněno 24.6.2017

Informace a organizační pokyny pro účastníky TÁBORA S VEVERKAMI, který se koná od 9. do 21. července 2017 v areálu Penzionu Lucie na Zadově (Stachy - Churáňov)

VŠECHNY DOKUMENTY PROSÍME ODEVZDEJTE NEJPOZDĚJI DO 27. 6. 2017 paní učitelce Jarešové a Rybecké.

 1. Posudek lékaře (ne starší 12 měsíců)
 2. Souhlas s ošetřením + souhlas s fotografováním
 3. Kopie kartičky zdravotní pojišťovny
 4. Prohlášení o bezinfekčnosti s datem 9. 7. 2017
 5. Při odjezdu odevzdá každý účastník užívané léky (označené jménem dítěte a způsobem užívání)

 

 

 • UBYTOVÁNÍ: Děti budou ubytovány většinou ve 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Lůžkoviny jsou zajištěny. 
 • STRAVOVÁNÍ: Začíná odpolední svačinou v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu (děti dostanou balíček na cestu). Děti se budou stravovat v kompletně zařízené jídelně. Bude podávána snídaně spolu s dopolední svačinou (ovoce, zelenina), oběd s polévkou, odpolední svačina a večeře. Na požádání dostanou děti druhou večeři. Pitný režim je zajištěn po celý den.
 • HYGIENICKÉ ZÁZEMÍ: Odpovídá běžným standardům v souladu s platnými vyhláškami. Ve sprchách je k dispozici teplá voda, toalety jsou vybaveny běžnými hygienickými potřebami. 
 • DOPRAVA: Doprava je zajištěna vlakem z Pardubic a je zahrnuta v ceně tábora. Odjezd vlaku do tábora je v neděli 9. července 2017 v 8:12 hodin z vlakového nádraží v Pardubicích. Sraz účastníků je v 7:35 hodin v nádražní budově pod "mapou". Příjezd dětí z tábora v pátek 21. července 2017 je v cca 15:19 hodin tamtéž. Tyto časy se mohou změnit v závislosti na případných změnách jízdního řádu. Doprovod účastníků při cestě vlakem do tábora i zpět je zajištěn se zdravotníkem. Odvoz zavazadel bude zajištěn, děti si do vlaku vezmou pouze batůžek se svačinkou a pitím. 
 • VYBAVENÍ DĚTÍ: Veškerá zavazadla dětí označte visačkami se jménem a adresou. Dětem jednotlivé věci označte. Při výběru oblečení a vybavení upozorňujeme na možnost chladného a deštivého počasí. V chatě není možnost dětem prát prádlo ani ostatní ošacení. Doporučené vybavení na tábor je uvedeno níže. Je nutné, aby si děti přivezly vlastní šátek a čepici s kšiltem, které budou využívány (mimo jiné) i při hrách. Zvažte, zda je nezbytně nutné děti vybavit elektronikou (jako např. tablety, notebooky, MP3, fény, kulmy apod.) a jinými cennostmi. Cenné věci (peníze, fotoaparáty, přehrávače, mobily apod.) je možné uschovat u oddílových vedoucích. Za ztrátu neuschovaných cenných věcí bohužel nemůžeme ručit. Používání mobilních telefonů bude v průběhu programu omezeno, protože často dochází ke ztrátám a poškozením. V době volna (viz režim dne) mohou děti používat mobilní telefon bez omezení. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny. Doporučené kapesné je cca 350,- Kč. Pamlsky si mohou děti dovézt, avšak v rozumném množství a s ohledem na teplé letní počasí. V kiosku budou mít možnost zakoupit drobné občerstvení. 
 • ADRESA TÁBORA: Penzion Lucie, jméno dítěte, Zadov 352, 384 73 Stachy
ZŠ Bratranců Veverků