Edison 2018

zveřejněno 13.2.2018

EDISON = Education, Drive, Internacionality, Students, Opportunity, Network

V týdnu od 19.2. do 24.2. 2018 se uskuteční již potřetí na naší škole projekt Edison, který zajišťuje mezinárodní studentská organizace AIESEC. Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru. Vizí projektu je tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky, učí je nebát se odlišného a motivuje žáky ke zlepšení se v cizím jazyce.

Níže si můžete prohlédnout profily studentů, kteří navštíví naši školu: