BrVe TIMES - šesté číslo je tu!

zveřejněno 30.6.2014

Ve středu 25. června vyšlo šesté číslo školního časopisu BrVe Times!

Přejeme příjemnou zábavu při jeho čtení. Budeme rádi za Vaše náměty, postřehy, rady a konstruktivní kritiku. Vytvořili jsme pro Vás novou e-mailovou adresu brvetimes@seznam.czVaše příspěvky nezapomeňte podepsat, na anonymní příspěvky nebudeme brát zřetel...

Jsme skvělí!  Celostátní soutěže o nejlepší časopis se zúčastnilo 193 časopisů. Náš školní časopis BrVe times získal první místo za grafiku, druhé místo za celkové hodnocení časopisu, dále čtvrté místo za titulní stranu a za obsah. Všem, kteří se spolu s redakční radou o vynikající hodnocení zasloužili, moc děkujeme. 

    

Naše škola se přihlásila do soutěže o nejlepší školní časopis. Zatím jsme vytvořili pět čísel a za loňský rok, kdy jsme vydali dvě čísla, jsme získali bramborovou medaili v Pardubickém kraji. V okresním měřítku jsme však na prvním místě. Budeme všichni svědomitě přispívat svými texty a budeme se snažit získat první místo i v kraji.