Sebeobrana - judo

čtvrtek 15,00 - 16,00 hodin

Trenéři tohoto kroužku jsou úspěšní sportovci a edukovaní trenéři z Karlovy univerzity se zaměřením na judo s přátelským vztahem k dětem. Zajímají se o to, aby vaše dítě bylo úspěšné ve sportu jak po kondiční, technické, tak i po psychologické stránce. Do každého tréninku se snaží kombinovat všechny tyto stránky rozvoje. Trenéři děti učí na tréninku, jak sebe lépe motivovat k lepším výkonům a prožitku ze cvičení, tak aby z tréninku měly radost a bavily se tím. Kroužek je určen pro děti 1. - 4. tříd.

Cílevědomost, soustředěnost, vytrvalost, úcta k soupeři, překonávání překážek a zvyšování sebevědomí jsou základními kameny pro úspěšné zvládnutí stresu na soutěžích, ale i ve škole.

Platba bezhotovostně na účet č. 250260921/0300 Var. symbol: RČ dítěte nebo prvních 6 čísel Zpráva pro příjemce: ZSBVJ jméno a příjmení dítěte Částka: 1000,- Kč. Prosíme o dodržení všech platebních instrukcí, aby byla platba řádně přiřazena ke správnému dítěti. Organizátorem je Daitó Ryu (více info na www.daitoryu.cz)

Přihlášku lze stáhnout a poslat i elektronicky na e-mail: daitoryupardubice@seznam.cz