Detail fotogalerie

Atletické závody

Dne 22. 9. 2015 jsme se zúčastnili závodů „Nejrychlejší dívka, chlapec Pardubic 2015. Závody se konaly na Městském atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle. Počasí nám přálo a účast byla vskutku veliká. Kromě naší školy startovalo mnoho žáků v různých věkových kategoriích i z ostatních základních škol Pardubic a okolí. Žáci naší školy uspěli na výbornou! Nejen že panovala mezi závodníky výborná atmosféra, ale také jsme získali i pódiová umístění. Mezi nejlepší výkony řadíme štafetu dívek ve složení Svobodová, Jungvirtová, Jezdinská a Pavlíčková, které obsadily 2. místo. Velmi dobře si také vedli chlapci, kteří ve štafetě vybojovali 3. místo ve složení Kubíček, Matěcha, Klas a Koffer. V jednotlivcích se nejvíce dařilo Barboře Jezdinské, která skončila celkově na 3. místě! Výborný výsledek vybojovala také Tereza Pavlíčková, která skončila hned za Barborou na 4. místě! V chlapcích se na stupně vítěz probojoval Jiří Bucek, který ve své kategorii nejstarších chlapců obsadil 2. místo! Toho to výborného výsledku dosáhnul i s bolavým kolenem. Na pódium se z našich závodníků dostal ještě David Matěcha, který skončil na 3. místě a dovršil tak úspěšný sportovně atletický den. Je nutné však říci, že velké poděkování patří všem závodníkům, kteří se zúčastnili a dosáhli tak kvalitních výkonů! Měli jsme i obsazení u nejmladších kategorií, kde závodníci především sbírali zkušenosti do dalších závodů.