Fotogalerie akcí 2015/16

Loučení žáků 9. tříd
Vysvědčení v prvních třídách
Škola v přírodě 4.A a 4.B
Recyklohrátky
Školní soutěž v kopané O pohár ředitele školy
Přírodovědná poznávací soutěž
Jak vylepšit dům 9.B
Škola v přírodě - III.B, III.C
Východočeské muzeum 8.A
Kurz 1. pomoci 8. A
Škola v přírodě 6.C, 7.C
Dětský den
Dopravní hřiště V.A
Školní pohár ve veslování V.A, V.B
Planetárium V.A, V.B
Škola v přírodě V.A, V.B
Lovci mamutů V.A
Nasavrky 6.A,B,C
Plavba lodí Arnošt 1.B,C,D
Výlet 8.A
Pasování na čtenáře 1.B
Pasování na čtenáře 1.D
Škola v přírodě II. A, B, C aneb Putování s vílou Izerínou
Veslování 4.B
Škola v přírodě VII.A, VII.B
Zrcadlo umění 1.A
Den Země 1.A
Plazi 1.A
Pasování na čtenáře 1.A
Druháci na výletě na hradě Kost
Vědecko-technický jarmark 6.B,7.A
Pasování na čtenáře 1. C
ŠD 1. odddělení - momentky
Čarodějnice - ŠD
Škola v přírodě 8.A, 8.B
Keramika glazování 1.B
Keramika 1.B modelování
Návštěva knihovny 1.B
Včely 1.B
Plazi 1.B
Škola v přírodě 3.A a 3.D
Škola v přírodě 1. B
Škola v přírodě VI.A, VI.B
Kin - ball Mistrovství ČR
Škola v přírodě tříd I. A a I. D
Škola v přírodě 1.C Milovy
Hokejbal mistři
Hokejbal krajské kolo
Keramika 2.B
Beseda s paní senátorkou
Pohádkové dopoledne v knihovně 2.A,B
Ukliďme Česko - IV.A
Velikonoce ve IV.A
Velikonoční tradice 4.B
Jarní dekorace 4.B
Den Země 4.B
ZOO Jihlava 6. A,B,C
Hokejbal
Turnaj dívek ve vybíjené
Projektový den na 2. stupni
Vybíjená
Školní turnaj ve vybíjené
Projektový den III.C
Ekocentrum Paleta - III.C
Noc s Andersenem - III.C
Geomag - III.C
Vetešnictví - III.C
Živí plazi v 1.C
Keramika 2.A
Geomag 1.C
Geomag 3.A
Hokejbal proti drogám
Velikonoční jarmark
Velikonoční projektový den na 1. stupni
Keramika 1.C
Muzeum Dr. Emila Holuba
Ekotopfilm festival Junior
Zápis do 1. tříd
Noc s Andersenem
Kimovy hry - ŠD
Modely budoucnosti - ŠD
Karneval - ŠD
Malá kopaná
Vikingové
Setkání 1.B, C, D se spisovatelkou Ester Starou
Lezení 1.B a 1. D
Oswietim
Vítání jara
Den otevřených dveří
Biologická olympiáda
Turnaj Kin-ball
Školní kolo recitační soutěže
Pololetní vysvědčení 1. A
Pololetní vysvědčení 1.C
Florbalový kroužek (1. - 4. třída)
Turnaj dívek v basketbalu – Okrskové kolo
Teambuildingový kurz hokejistů 6. -9. tříd
Zimní olympiáda - ŠD
Sněhuláci pro Afriku 2.C
Cestovní kancelář 4.B
Vysvědčení v 1. třídách
Teambuildingový kurz hokejistů 1. - 4. tříd
Den jazyků
LEGO výstava - III.C
Škola v přírodě s lyžováním
1. pololetí v 1. D
Vánoční besídka v 5.A
Tři králové
Páťáci čtou prvňáčkům
Stonožka pomáhá
Veverky hledají Superstar (ŠD)
Výstava lega (ŠD)
Trénink hokejistů (ŠD)
Hrajeme divadlo (ŠD)
Krmení labutí (ŠD)
Sněhové hrátky (ŠD)
Vánoční besídka (ŠD)
Vánoční čarování (ŠD)
Vánoce 1. oddělení (ŠD)
Přijímací pohovor nanečisto
Sněhuláci pro Afriku 4.B a 5.B
Vánoční dekorace 4.B
Vánoce ve 4.B
Návštěva knihovny 1.C
Zvířátka v 1.C
Strom prro zvířátka - 2. třídy
Keramika 2. A
Vánoční strom pro zvířátka
Zdraví na talíři 8. B
Vánoce v 1. C
Vánoční čarování 14. 12. 2016
Vánoční zpívání v kostele 14. 12. 2016
Diskobruslení
Keramika 2. C
Advent v 2. C
Beseda o houbách
Keramika 1.C
Děti na startu 4. A
Rozdáváme radost 4.A - Domov pro seniory U Kostelíčka
Čertí rej - 1. oddělení ŠD
Peklo - ŠD
Zvuky v přírodě 1.A
Kostry 1.A
Momentky 1.A
Dar z písmenkového království 1.A
Adventvní Norimberk
Návštěva Mikuláše
Čertí rej (ŠD)
Pravidla první pomoci (ŠD)
Turnaj ve stolní hře "Člověče, nezlob se!" (ŠD)
Z pohádky do pohádky (ŠD)
Podzimní slavnosti (ŠD)
Ekocentrum 8.A
Neviditelná výstava 7.B
Laboratorní práce z fyziky 7. B
Podzim ve 4.A
Laborarorní práce z chemie 8. tříd
Laboratorní práce z přírodopisu 6. tříd
Laboratorní práce z fyziky 8. A
Florbalový turnaj - okrskové kolo Pardubice
Lesy v ohrožení - 7. třídy
Laboratorní práce v 8. třídách - kostra
Slabikář 1.C
Slabikář 1.D
Slabikář 1.B
Olympiáda v českém jazyce 2016
Okresní kolo ve futsalu
Lesy v ohrožení
Podzimní dekorace 4.B
Keramika 1.B
Paleta 1.B
Tajemství mysteria 2016
Elektrotechnika a IT 8.B
Lesy v ohrožení VI.A
Zdravá výživa
Knihovna 2.A
Projektové dny - 5.B
Projektový den v 2.A
Plavecký výcvik druhých tříd
Paleta - Podzim - 1.C
Projektový den v 1.C
Vycházka do lesa 4.B
Savci 2.A
Ekocentrum Paleta - III.C
Ekocentrum Paleta 5.B
Děti na startu
Eko stezka 1. a 2. třídy
Turnaj základních škol Pardubicka v malé kopané
Planetárium VI.A, VI.C
Drakiáda - ŠD
Život ve vodě 6. B
Trénink s olympionikem
Dětský maraton
Prevence závislostí na nikotinu
Lezecká stěna 1.B,D
Jeden za všechny 2.A
Život ve vodě 6. C
Hodina chemie v 8.B
Nejlepší školní časopis roku 2016
Adaptační kurz VI.C
Podzim v 1.oddělení - ŠD
Výstava hub - 1.A
Adaptační kurz VI.A
Babí léto v Tyršových sadech - ŠD
První školní den - ŠD
Dopravní hřiště 4.B
52. ročník soutěže - O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic na 60 m
Jak nám chutná Evropa - ŠD
Vlaštovky - ŠD
Relaxace ve školní družině
Nakupujeme s rozumem 4.B
Adaptační kurz 6. B
Moje vysněná škola - ŠD
ŠD - 1. oddělení
Naši prvňáčkové 1. září 2016
Škola nanečisto